Balustrady szklane

Balustrady szklane na wymiar

Wykonujemy balustrady szklane we wszelkich konfiguracjach, masz nietypowy projekt żaden problem wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Wybierz szkło dostosowane do twojego domu.

Duży wybór szkła hartowanego i laminowanego pozwala uzyskać efektowne aranżacje, które wyróżnią Twój dom.

Stal i szkło to ponadczasowe połączenie

Okucia ze stali nierdzewnej w połączeniu ze szkłem hartowany zapewniają wieloletnią trwałość i ponadczasowy styl.

 Montaż szklanych balustrad na mocowaniach punktowych

Balustrady szklane samonośne montowane na rotulach ze stali nierdzewnej pozwalają zachować przestrzeń w ciasnych klatkach schodowych. Dzięki montażowi na zewnątrz schodów dodają nam kilka centymetrów użytkowej przestrzeni. Dzięki przejrzystości pozwalają zachować wrażenie lekkości i otwartości przestrzeni.

Szkło hartowane i laminowane grubości 16,76 mm zapewnia bezpieczeństwo oraz ekskluzywny wygląd.

Szklane balustrady samonośne montaż w listwie

Jest to rozwiązanie pozwalające zachować wyjątkowe walory estetyczne, łatwość w utrzymaniu czystości, wyjątkową trwałość oraz estetykę.

Listwa może być lakierowana na dowolny kolor RAL co pozwala idealnie dopasować się do wnętrza czy elewacji. Pozwala zachować spójność w całym budynku.

Balustrada szklana podświetlana za pomocą LED jeszcze bardziej podkreśli ekskluzywne wykończenie twojego domu.

Balustrady samonośne montaż w stopniach

Balustrady samonośne montaż w stopniach to rozwiązanie idealne dla osób poszukujących nowoczesnego i minimalistycznego stylu. Dzięki swojej konstrukcji są przede wszystkim wytrzymałe, ale również bardzo estetyczne. Nasza firma oferuje szeroki wybór balustrad samonośnych, które można montować bezpośrednio w stopniach. Dzięki temu nie trzeba przestrzegać standardowych wymiarów i kształtów, co pozwala na indywidualne dopasowanie balustrady do każdego projektu. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz wysoką jakość produktów. Skontaktuj się z nami i zacznij planować swoją nową balustradę już dziś!

Balkony francuskie szklane

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym nie musimy dziś rezygnować z wysokich, w pełni otwieranych okien na wyższych piętrach domów czy budynków.

Szkło hartowane laminowane zapewni bezpieczeństwo użytkownikom, hartowanie zwiększa wytrzymałość szkła kilkukrotnie względem standardowego szkła, ponadto jest ono laminowane podwójną folią z dwóch tafli szkła dlatego nawet w ekstremalnej sytuacji po rozbiciu zapewnia bezpieczeństwo.

Zalety balustrad francuskich

  1. Estetyczny design – balustrady francuskie są piękne i eleganckie, co dodaje uroku i stylu do każdego projektu.
  2. Otwartość – dzięki konstrukcji balustrad francuskich można cieszyć się widokiem, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo.
  3. Łatwy montaż – balustrady francuskie można łatwo zamontować i zdemontować, co ułatwia proces instalacji.
Balkon francuski montowany w listwie ze stali nierdzewnej lakierowanej na dowolny kolor RAL

Balustrady szklane montaż na słupkach ze stali nierdzewnej

Balustrady szklane montowane na słupkach ze stali nierdzewnej to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie elegancki i nowoczesny design. Nasza firma oferuje szeroki wybór szkła do balustrad, które można montować na słupkach ze stali nierdzewnej, które dostępne są w różnych kształtach. Stal nierdzewna jest materiałem odpornym na korozję i uszkodzenia mechaniczne, dlatego balustrady są nie tylko trwałe, ale również estetyczne i eleganckie. W naszej ofercie znajdziesz balustrady o różnych wzorach i kształtach, co pozwala na ich dopasowanie do każdego projektu. Dzięki profesjonalnemu montażowi zapewniamy bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu.

Zapoznaj się z polityką prywatności