Oprawa obrazów

Jeśli chcesz, aby Twoje obrazy, rysunki, plakaty, grafiki, zdjęcia czy hafty zyskały godną oprawę, u nas znajdziesz fachową obsługę oraz doradztwo. Oprawimy twoje skarby w ramę, którą wybierzesz na miejscu oraz profesjonalnie dopasujemy passpartout. Masz też możliwość zamówienia lustra na wymiar, zindywidualizowanego i dopasowanego do stylu pomieszczenia, w którym będzie wisieć.

Ramy do obrazów na wymiar

Oprawiamy wszystkie typy malarstwa, niezależnie od techniki, obrazy autorskie, kopie mistrzów. Jeśli zachodzi potrzeba, wykonamy blejtram (krosno malarskie), naciągniemy obraz, przykleimy płótno na płytę, położymy werniks. Jeśli obraz wymaga ingerencji konserwatora, skierujemy Państwa do właściwych osób.

Oprawy ram obrazów
Tkaniny, hafty, koronki, ramy

Ramowanie tkanin, haftów i koronek

Zapewniamy profesjonalną oprawę tkanin. Nie stosujemy inwazyjnych materiałów, dzięki czemu nie ingerujemy w oprawiany obiekt. Zastosowana technika pozwala w każdej chwili na demontaż oprawy bez szkody dla oprawianego obiektu.

Oprawiamy w ramy również memorabilia, oraz przedmioty trójwymiarowe

Oprawić można niemal wszystko, począwszy od pamiątek rodzinnych poprzez trofea zawodowe i sportowe, nagrody okolicznościowe i inne efektowne gadżety. Umieszczone w ramach lub gablotach będą przypominały miłe chwile.

Złota rama obrazu
Oprawa rysunku

Oprawa rysunków, akwarel, plakatów, grafik

Oprawa prac na podłożu papierowym wymaga wiedzy i przygotowania. Ta z pozoru łatwa czynność wiąże się jednak z umiejętnością posługiwania się różnorodnymi technikami obróbki papieru czy szkła. Liczy się nie tylko starannie dobrana rama. Należy również pamiętać o zabezpieczeniu pracy przed szkodliwymi czynnikami środowiska, w którym jest ona eksponowana.

Oprawa zdjęć i dyplomów

Do oprawy fotografii często stosuje się różnorodne ramy  w rozmaitej stylistyce. Posiadamy specjalistyczne kartony, tektury oraz płyty dostosowane do kontaktu z emulsjami światłoczułymi, oraz bezinwazyjne techniki montażu.

Oprawa zdjęć
Oprawy zabytkowych obrazów

Ramy na wymiar do

  • Oprawy obrazów, plakatów, fotografii, dyplomów, map, grafik, akwareli, pasteli, luster
  • passe-partout
  • ramy drewniane 
  • duży wybór profili
  • kilkaset wzorów ram produkcji polskiej i zagranicznej oraz ramy ręcznie wykonywane niezwykły kawałek polskiego rękodzieła.
  • Oprawiamy każdy rodzaj szkła i luster
  • oprawy niestandardowe
  • renowacja ram nawet 100-letnią ramę można odnowić i nadać jej blask wraz z insygniami sprzed lat staje się niezwykle cennym oraz wartościowym antykiem.

Wyślij do nas wiadomość – odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Zapoznaj się z polityką prywatności