Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe na wymiar powstają według indywidualnych wytycznych naszych Klientów. Pozwala to zastosować odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne, które umożliwiają optymalne wykorzystanie powierzchni łazienki oraz stworzenie funkcjonalnej i efektownej przestrzeni prysznicowej. Służymy Państwu naszym doświadczeniem i w razie pytań zapraszamy do kontaktu

Kabiny prysznicowe różnią się między sobą konstrukcją. W naszej firmie wykonujemy wszystkie rodzaje, w dowolnym wymiarze wykorzystujemy do tego szkło hartowane w pełni bezpieczne odporne na uszkodzenia. W ofercie mamy szkła bezbarwne (przezroczyste i matowe) oraz barwione. Mogą Państwo zamówić kabinę, do której dołączamy komplet okuć do samodzielnego montażu.

NAROŻNE

Narożna kabina prysznicowa

ZABUDOWA WNĘKI

Zabudowa wnęki w łazience

WALK IN

NIETYPOWE

Nietypowy prysznic na poddaszu

KABINA W CZERNI
czyli czarne dodatki do kabiny prysznicowej

Kabina prysznicowa z czarnymi okuciami jest coraz chętniej wykorzystywana w aranżacjach łazienki. Najnowsze trendy coraz częściej wykorzystują czarny kolor do budowania nowoczesnych, niebanalnych aranżacji. Kabina prysznicowa z czarnymi okuciami nawiązuje to stylu loftowego i będzie ciekawym, mocnym akcentem w łazience. Najlepiej prezentuje się w towarzystwie jasnych kolorów. Warto zauważyć, że wykorzystując ją nawet w małym wnętrzu, w towarzystwie np. białego koloru można w łatwy sposób uzyskać piękną, nieszablonową aranżację.

Styl loftowy w Twojej łazience

Loft to mieszkanie urządzone w dawnych pomieszczeniach mających charakter przemysłowy, dlatego styl loftowy cechuje się m.in. surowymi materiałami i stonowanymi kolorami. Kabina prysznicowa z czarnymi okuciami to jeden z elementów, który pozwoli stworzyć aranżacje w takiej konwencji. 

Czarne wykończenie Walk-in

Jak zadbać o szklaną kabinę po kilku latach używania?

Prędzej czy później w życiu każdej kabiny prysznicowej nadchodzi ten moment kiedy przestaje być tak piękna i schludna. Mimo naszych starań w dbaniu o kabinę upływ czasu sprawia, że uszczelki zmieniają swoją barwę i staja się trudne do wyczyszczenia, rozwiązaniem tego problemu jest kompleksowa wymiana wszystkich uszczelek.
Przedstawiamy przykład, jak to wyglądało u naszych klientki.

Wymiana starych uszczelek oraz silikonów

Nasze kabiny  projektujemy w taki sposób, że przewidują wymianę uszczelek oraz silikonu, który jest widoczny na zewnątrz. Co pozwala przywrócić kabinie po latach, wygląd jak zaraz po montażu.

Aby zamówić taką usługę, wystarczy się z nami skontaktować, najlepiej podesłać zdjęcie kabiny, abyśmy mogli, od razu wycenić usługę.

Zamawiając u nas otrzymujesz
Kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wymiana uszczelek w kabinie
Parawan nawannowy

Parawany nawannowe

Wanna i kabina prysznicowa w jednym? To możliwe dzięki rozwiązaniu, jakim jest parawan nawannowy. Idealny to niewielkich łazienek, a dzięki różnym rodzajom każdy znajdzie odpowiedni typ dla siebie. To ciekawe rozwiązanie, które nie tylko pozwala połączyć funkcjonalność kabiny prysznicowej i wanny. Różnice konstrukcyjne i różne jego typy pozwalają dopasować się do wnętrza każdej łazienki.

Typy Parawanów

Nasi klienci najczęściej wybierają:

1. Stałe. Mimo że ten rodzaj nie ma możliwości składania ani otwierania, wygląda niezwykle nowocześnie i elegancko. Istnieje możliwość montażu szkła do samego sufitu. Parawan nawannowy może także posiadać wycięcia, np. na geberit.
2. Wahadłowe. Skrzydło otwiera się w sposób wahadłowy, dlatego taki rodzaj wymaga odpowiedniej przestrzeni. Aby konstrukcja była stabilna, parawan nie może być zbyt szeroki.
3. Harmonijkowe. Składający się z dwóch skrzydeł, które składają się jak harmonijka lub na zasadzie element stały i drugi ruchomy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Świadczymy usługi na terenie województwa śląskiego, przy dużych inwestycjach również na terenie całego kraju. Obsługujemy klientów w Czechach – Ostrawa oraz miejscowości przygraniczne.

Montujemy lustra na wymiar między innymi w Rybniku, Żorach, Wodzisławiu Śląskim, Orzeszu, Gliwicach, Knurowie, Zabrzu, Pszczynie, Czerwionce-Leszczynach, Rydułtowach, Pszowie, Książenicach, Lyskach, Suminie, Raciborzu, Jastrzębiu-Zdroju, Rudach, Mikołowie, Pawłowicach.

Oferujemy transport naszych produktów. 
Przy zamówieniach powyżej 1000 zł.
dostawa GRATIS 

Wyślij do nas wiadomość – odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Zapoznaj się z polityką prywatności