Lustra w ramach

Jeżeli szukasz gotowych rozwiązań, być może spodoba ci się któreś z gotowych luster oferowanych w naszym sklepie. Jednak kiedy potrzebujesz lustra na wymiar, wówczas możesz skorzystać z bogatej oferty ram i zamówić je wedle oczekiwań.

Styl lustra jest określany przez jego oryginalne wykończenie, czyli przez ramę. Kolorystyka oraz materiał, z którego jest wykonana rama, powinna być spójna z wystrojem naszego pomieszczenia. Kontrast kolorów może sprawić, że nasze lustro będzie stanowiło główną dekorację w naszych czterech kątach. Ciemne oraz grube ramy wykorzystaj jako tło na ścianie o jasnej kolorystyce, natomiast na ciemnych ścianach umieść jasne listwy. Pamiętaj, że każdy element dekoracyjny, nawet ten najmniejszy powinien pasować kolorystycznie do pozostałych odcieni w domu, w przeciwnym wypadku będzie to wyglądało nieharmonijnie.

Ramy w naszym sklepie są wykonane z samego drewna, drewna z gipsem oraz aluminium. Są one wykonane z należytą starannością oraz elegancją, co sprawi, że dadzą bardzo efektowny rezultat i odmieni całkowicie przestrzeń.

Ramy ręcznie zdobione

Ramy w listwach

Ramy aluminiowe

Wyślij do nas wiadomość – odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Zapoznaj się z polityką prywatności