Kabiny nietypowe
Zamówienia indywidualne

Jeżeli żaden tym kabiny, przedstawionej przez nas w innych działach, nie wpasowuje się do twojej łazienki lub twojej wizji. Wykonujemy również realizacje niestandardowe projektowane pod konkretne pomieszczenia. Istnieje możliwość zabudowy każdej przestrzeni tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Jesteś projektantem projektujesz łazienki do których dzieżko dopasować standardowe rozwiązania? Zgłoś się do nas, my zrealizujemy nawet najbardziej nowatorską wizję. Doradzimy również możliwe rozwiązania techniczne tak aby twoje projekty były nie tylko ładne ale i praktyczne.

Skośny sufit

Ponieważ kabiny są wykonywane zawsze na wymiar, możemy wyciąć szkło pod nietypowy element np. skos na suficie.

Jeżeli zależy ci na maksymalnym wykorzystaniu, dostępnej powierzchni w pomieszczeniach ze skosami, wybór kabiny dopasowanej to takiej wnęki nada twojej łazience niestandardowy wygląd i indywidualny charakter dzięki temu, że dwóch identycznych łazienek nie sposób spotkać.

Jak przy innych typach kabin dostępne są okucia w wykończeniach: chrom, satyna, czarne.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wiesz jak typ kabiny będzie dla Ciebie odpowiedni zadzwoń lub napisz do nas, a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej łazienki.

Kabina prysznicowa z skośnym sufitem
Kabina prysznicowa wypełniająca przestrzeń

Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni

Ponieważ kabiny są wykonywane na wymiar, możemy wyciąć szkło pod nietypowy element np. skos na suficie/ ścianie czy wycięcie pod geberit.

Dowolna konfiguracja i projekt dopasowany pod twoją łazienkę pozwala wykorzystać każdy centymetr przestrzeni w łazience.

Jeżeli zależy ci na maksymalnym wykorzystaniu, dostępnej powierzchni w pomieszczeniach ze skosami, ukokami(np. ściana z kominem), oknem usytuowanym w nie fortunnym miejscu. Wybór kabiny dopasowanej to takiej wnęki nada twojej łazience praktyczny i indywidualny charakter dzięki temu, że dwóch identycznych łazienek nie sposób spotkać.

Jak przy innych typach kabin dostępne są okucia w wykończeniach: chrom, satyna, czarne.

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wiesz jaki typ kabiny będzie dla Ciebie odpowiedni, zadzwoń lub napisz do nas, a pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej łazienki.

Płytujesz? Nie możesz znaleźć rozwiązania do łazienki twojego klienta, skontaktuj się z nami. Przygotujemy kabinę na wymiar do samodzielnego montażu przez Ciebie lub sami wykonamy cały montaż u Twojego klienta, począwszy od pomiaru.

Nietypowa kabina do niestandardowej łazienki

Twoja łazienka jest o nietypowych rozmiarach albo kształtach? A może masz własną wizję aranżacji pokoju kąpielowego?

Zadzwoń i umów się na pomiar albo prześlij zdjęcie pomieszczenia, wraz z wymiarami do wstępnej wyceny.

Wyślij do nas wiadomość – odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Zapoznaj się z polityką prywatności