Szkło w naszej ofercie

Zamów szkło z dostawą online

Zamówienie złożysz szybko i wygodnie w naszym sklepie internetowym, po kliknięciu odpowiedni odnośnik. W razie problemów napotkanych na etapie składania zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail na adres biuro.irwar@gmail.com. Wykonujemy m.in. panele szklane do kuchni, szyby żaroodporne do kominka, szkło ochronne do masek, szyby hartowane przed kominek.

Zakupy w naszym sklepie

 • Produkty cięte na wymiar
 • Darmowa wysyłka od 200 zł
 • Bezpieczna dostawa
 • Proste zasady zwrotów i reklamacji

Panele szklane

Skonfiguruj panel szklany optiwhite lub float

Szkło żaroodporne

Szkło żaroodporne do kominka

Szkło do piaskowania

Szkło ochronne do maski do piaskowania

Szyba przed kominek

Szyba hartowana przed kominek


Pozostałe szkła

Największy asortyment szkieł budowlanych i meblowych.
W tym lustra na wymiar, panele szklane z grafiką, szkło lacobel, szkło hartowane, różnego typu szkła matowe, szkła barwione w masie, szkło bezpiecznie i antywłamaniowe (VSG), szkło kominkowe, ornamentowe, żaroodporne, szkło do paneli solarnych.
Dodatkowo świadczymy usługi profesjonalnej obróbki szkła oraz montażu wszelkiego rodzaju elementów szklanych.

Kadr przeszklonego kominka

Szkło żaroodporne

Robax to specjalne szkło kominkowe, które jest odporne na bardzo wysokie temperatury (do 800°C). Nadaje się do każdego kominka, jak również do okienek pieców opalanych węglem i drewnem.

Szyby do kominka to w rzeczywistości specjalny gatunek przejrzystej ceramiki, która możesz kupić u nas w dowolnym rozmiarze. Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.

Dostawa

Darmowy transport na terenie Rybnika i Żor przy zamówieniu za minimum 300 zł, poniżej tej ceny koszt dostawy wynosi 25 zł. 

WYSYŁKA- zamówione szkło żaroodporne wysyłamy w ciągu 24H. Przesyłka za pobraniem w zależności od wielkości gabarytu waha się od 30 zł do 50 zł.

Cena

Aktualną cenę szyby żaroodpornej znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

LACOBEL

Lacobel to szkło typu float, które z jednej strony pokryte jest wysokiej jakości lakierem. Szklane panele lacobel mogą  być wykorzystywane w aranżacji kuchni (jako wypełnienie przestrzeni nad blatem), w łazience, w przestrzeni biurowej i publicznej.

Zastosowanie paneli szklanych Lacobel

 • jako panele kuchenne między szafki
 • wykończenie ścian w łazience
 • wykończenia kominków
 • półki
 • fronty szafek
 • do dekoracji luster w różnej formie
 • jako szklane tablice do pisania

Szkło lacobel nie jest hartowane

Dlatego nie polecamy stosować go przy kuchenkach gazowych. Dla osób, którym zależy, by szklane panele były wykonane ze szkła hartownego, polecamy sprawdzić ofertę szkła z grafiką oraz szkła lakierowanego hartowanego.

Szkło Lacobel Irwar
Szkło ornamentowe

Szkło ornamentowe

Szkło ornamentowe to szkło, na którym z jednej strony walcowany jest wzór. Szkło to ma ciekawą stylistykę oraz wzory od  klasycznych po najbardziej nowoczesne.

Dostępne wzory

VSG – Bezpieczne szkło laminowane

Szkło laminowane VSG zalicza się do rodziny szkieł bezpiecznych. Jest powszechnie wykorzystywane w budownictwie i architekturze, najczęściej w konstrukcjach tworzących przegrody, barierki, balustrady, zadaszenia, schody, podłogi i stropy, elewacje szklane itd. Dzięki szerokim możliwościom technologicznym wzbogacania szkła, oprócz jego funkcji konstrukcyjnych i architektonicznych, nadajemy mu dodatkowo walor estetyczny: produkujemy szkło VSG  zdobione grafikami, z kolorowymi foliami i z innymi dodatkami.

Zalety szkła laminowanego(VSG)

 • w przypadku pęknięcia szkła VSG związana z nim folia PVB powstrzymuje fragmenty szkła, co minimalizuje ryzyko zranienia
 • szkło warstwowe nawet po rozbiciu zabezpiecza przed przedostaniem się przedmiotów i osób, stanowiąc skuteczną zaporę przeciwwłamaniową lub ochronną
 • szkło laminowane zwiększa izolacyjność dźwiękową przegrody – w porównaniu ze szkłem monolitycznym tej samej grubości
 • szkło VSG ogranicza przenikanie szkodliwego dla ludzi i przedmiotów promieniowania UV
 • szkło warstwowe odpowiednio skonfigurowane chroni przed ostrzałem lub falą detonacyjną (szkło kuloodporne)
Bezpieczne szkło laminowane VSG
Szkło typu float

Optiwhite i float

Optiwhite jest szkłem przezroczystym – od standardowego szkła różni się tym, że dzięki obniżonej zawartości żelaza, nie ma zielonkawego odcienia w porównaniu ze zwykłym szkłem bezbarwnym – float, co pozwala zachować naturalne barwy przedmiotów. Dzięki wyjątkowej przepuszczalności światła idealnie nadaje się do zastosowań, wymagających dobrej transparentności i wiernego odwzorowania kolorów.

Najczęściej stosowane jest przy:

 • Nadrukach na szkle dla uzyskania odzwierciedlenia naturalnych barw.
 • Lakierowaniu szkła dla uzyskania czystych barw i wyjątkowej bieli.
 • Balustrady i przegrody szklane – w sytuacjach kiedy niepożądane jest zabarwienie, pozwala uzyskać wrażenie krystalicznie czystych i przejrzystych pomieszczeń.
 • Do produkcji akwariów – akwarium sprawia wrażenie tafli wody zawieszonej w powietrzu, a kolory ryb i zieleń roślin są tak jaskrawe jak nigdy dotąd.

Szkło to podlega hartowaniu oraz laminowaniu, tworząc różne konfiguracje szkła bezpiecznego.

Wyślij do nas wiadomość – odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Zapoznaj się z polityką prywatności