Szkło z nadrukiem w łazience
Szkło z nadrukiem w łazience

Szkło jest idealnym wyborem do łazienki, ponieważ można je zastosować na różne sposoby, jako lustro, ale też umywalki czy wanny.
Łazienka, która zawiera tylko płytki na ścianach to już dawne czasy, w obecnych czasach króluje unikalność oraz indywidualizm. Możemy to w bardzo prosty sposób uzyskać dzięki panelom szklanym z nadrukiem.

Dekoracja w formie szkła

Szkło z nadrukiem coraz częściej pojawiają się na naszych kuchennych ścianach, ale również warto je zastosować w łazience. Szkło, jak było wspomniane w artykule „Lustro powiedz przecie…„, użyte na ścianach, powiększy optycznie pomieszczenie i pięknie je doświetli.
Szkło z grafiką można zamocować w dowolnym miejscu. Oprócz jednego, spójnego panelu, można zaprojektować kompozycję mniejszych paneli imitujących płytki ceramiczne.
Jednolity panel szklany to idealny pomysł na wypełnienie ściany, ale warto pamiętać o niezbędnych otworach w szkle takich jak np. kontakty, klamki itp. Wszystkie wycięcia w szkle wykonuje się przed nałożeniem grafiki na szkło.
Grubość, wielkość, kształt czy forma szkła pozostaje dowolna, a możliwość wykorzystania własnego nadruku na szkle doda unikalnego charakteru.

Motyw przyrody w łazience
Motyw przyrody w łazience

Indywidualność dzięki drukowi UV

Technika drukiem UV polega nakładaniu drobnymi kropelkami ciekłych tuszów polimerowych na szkle i następnie utwardzanie ich lampami UV. Ze względu na utrudnioną przyczepność, jakie posiada szklany panel, to używane są w tym przypadku specjalne bazy.
Motyw, który pojawi się na naszej ścianie, to już kwestia naszej kreatywności. Dla miłośników natury w łazience możemy użyć grafik z pejzażami, krajobrazami i kwiatami. Łazienka może przemienić się we własną strefę relaksu przez dodanie panelu z bambusami, świecami czy kamieniami z orchideami. Za to w łazienkach w stylu nowoczesnych coraz częściej stawiamy na abstrakcję.
Każdy znajdzie coś dla siebie, oczywiście możemy zastosować własne grafiki, jak było to już wcześniej wspomniane w artykule.


Panel szklany w łazience = bezpieczeństwo

  • Wybieramy szklane panele ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości i nie wchłania wilgoci,
  • Przy stłuczeniu się, nie musimy martwić się o ostre i drobne części szkła, ponieważ pozostaje on w swojej formie,
  • Panel z nadrukiem możemy w bardzo prosty sposób przykleić do ściany, czyli oznacza to łatwy montaż,
  • Dzięki szklanym panelom z grafiką możemy dodać naszej łazience charakteru i unikalności.

Szkło z grafiką i nie tylko!

Nasz sklep internetowy irwar.pl/sklep to nie tylko panele szklane, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!
W naszej ofercie posiadamy rozmaity dla Państwa wybór w panelach z grafiką.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem paneli lub ich montażem zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.


Podobne wpisy