Lustro znajdujące się jedynie w korytarzu lub w łazience to czasy, które już dawno przeminęły. Można powiedzieć, że mogą się one znajdować już w praktycznie każdym pomieszczeniu.
W dzisiejszych czasach nadają one nie tylko cech praktycznych jak kontrola swojego wyglądu, ale również cech dekoracyjnych. Możemy wykonać lustro dowolnego wymiaru, z dowolnymi dodatkami co sprawia, że nie ma barier w aranżacji wnętrz, sprostamy każdemu projektowi.

Optyczne powiększenie wnętrza

Do mieszkania o małym metrażu zdecydowanie świetnie sprawdzi się duże lustro. Dzięki niemu możemy wizualnie powiększyć pomieszczenie oraz nadać mu przytulnej atmosfery. Warto również w tym przypadku pamiętać o odpowiednim wykorzystaniu kolorów oraz pozostałych dekoracji.
Lustro w pokoju o ciemnych barwach, idealnie je rozjaśni poprzez zamontowanie go naprzeciw okna, co pozwoli promieniom światła rozproszyć się po wszystkich czterech kątach.

Lustro w sypialni

Dekoracyjna strona luster

Oprócz miejsca, w którym umieścimy nasze zwierciadło, ważna jest również jego rama i jej styl. Sprawą oczywistą jest to, że musimy ją dopasować do stylu pomieszczenia, w którym je umieścimy.
Do stylu glamour, który cechuje się dużą elegancją, nienagannie sprawdzą się lustra w bogato rzeźbionych ramach w kolorach srebra lub złota.
Natomiast do stylu nowoczesnego perfekcyjnie odnajdą się lustra w ramach drewnianych, których forma powinna być delikatna i prosta.

Lustro w stylu nowoczesnym
Lustro w stylu barokowym

Na wyróżnienie również zasługują coraz to bardziej popularne lustra o unikalnych i fikuśnych kształtach i wzorach. Trzeba zaznaczyć, że pełnią one rolę w dużej mierze dekoracyjną na ścianie, na której się znajdują. Można je nazwać naszym małym dziełem sztuki w naszych czterech ścianach.

Gdzie kupić wymarzone lustro?

Jeżeli szukasz wysokiej jakości luster na wymiar lub gotowych, w atrakcyjnej cenie, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów znajdującej się na naszej stronie internetowej irwar.pl/sklep
W naszym asortymencie oferujemy gotowe lustra oraz lustra wykonywane na wymiar.
W przypadku jakichkolwiek niepewności związanych z lustrami lub ich montażem zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.

Podobne wpisy