Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami dnia Wszystkich Świętych chcemy zadbać o nagrobki naszych zmarłych bliskich. Mówimy tutaj o rozlaniu się wosku parafinowego lub plamach. Idealnym produktem spełniającym to zadanie będą podstawki pod znicze wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego zabezpieczone dodatkowo silikonowymi stopkami od spodu.

Piaskowana podstawka pod znicze
Piaskowana podstawka pod znicze

Szkło hartowane jako podstawki

Szkło, które wykorzystujemy do naszych podstawek, to bardzo dobrej jakości float o grubości 4 mm. W przypadku stłuczenia się takowej szklanej podstawki nie musimy się bać o ostre krawędzie, które mogą nas zranić. Hartowanie, to proces, dzięki któremu możemy cieszyć się bezpiecznym szkłem, odpornym na uszkodzenia mechaniczne czy temperaturę.
Ważnym aspektem, o którym musimy pamiętać, jest to, że wszelkie modyfikacje w szkle musimy zlecić przed zahartowaniem.

Zalety szkła jako podstawki

  • Trwałość — Podstawkę wykonujemy z wysokiej jakości szkła hartowanego o grubości 4 mm.
  • Odporność na różnice temperatur oraz warunki atmosferyczne.
  • Czyszczenie — Dzięki gładkiej powierzchni wszystkie zabrudzenia spowodowane przez warunki atmosferyczne, możemy łatwo ją wyczyścić zwilżoną szmatką, oraz płynem do naczyń.
  • Nasze podstawki świetnie sprawdzą się jako podstawki pod wiązanki kwiatów, również idealnie ochronią powierzchnie nagrobka.
  • Bezpieczeństwo — Dzięki antypoślizgowym stopkom, które znajdziemy na spodzie, podstawka nie przesunie się po śliskich lub mokrych powierzchniach oraz chroniona jest przed zarysowaniami.
  • Produkcja w Polsce od cięcia po obróbkę końcową.
Okrągła podstawka
Okrągła podstawka

Szkło nie tylko pod znicze

Potrzebujesz może szklanej deski do krojenia lub podstawki pod kwiaty? A może całego panelu do kuchni?
W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie produkty wykonane ze szkła hartowanego i nie tylko.
W przypadku jakichkolwiek niepewności związanych z naszymi produktami czy z ich montażem to zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego.

Podobne wpisy